تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت آراز دام کبیر در تمامی مراحل کاري، خود را پایبند به 7 اصل زیر می داند؛

شرکت آراز دام کبیر با مدیریت عاملی مهندس پوریا کبیران با پایه هاي علمی و خدماتی نوین در زمینه تولید و توزیع انواع خوراك دام و طیور تاسیس گردید.

هدف اصلی این شرکت رعایت اصول مشتريمداري بوده و بر این اصل با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود سعی نموده راه خدمت بیشتر به جامعه و تغذیه سالم خانواده را از طریق ایجاد سلامت در گوشت دام و طیور و فرآورد ههاي لبنی کشور فراهم نماید. واژه آراز به معناي "اصالت پاك" و "پرمحتوا" بر این اصل معتقد است که ارتقاء سودآوري و رضایت مشتریان مستلزم پاکی، صداقت و دارا بودن دستاوردهاي علمی و امکانات روز دنیا می باشد.

این شرکت با بهره گیري از دانش تخصصی جیره نویسی نوین، ماشین آلات مدرن، برخورداري از پرسنل مجرب و واحد تحقیق و توسعه جهت به روز رسانی محصولات تولیدي خود و همچنین به کارگیري رو شهاي ارتباط مفید و آسان با مشتري در تلاش است رسالت خود را که همانا تولید با کیفیت برتر و نیز خدمات متفاوت به مشتریان می باشد را محقق نماید.

با توجه به اهمیت انکارناپذیر تغذیه دام و طیور، به عنوان نخستین گام، شناسایی و تهیه اقلام اولیه با کیفیت بسیار بالا را در برنامه توسعه خود قرارداده ایم که منجر به تولید محصولات با بالاترین راندمان شده و سودآوري مشتریان و سلامت مصرف کنندگان نهایی را تضمین خواهد نمود.

جلب اعتماد و رضایتمندي مشتریان از اهداف اصلی شرکت محسوب می گردد، بدین ترتیب این شرکت مفتخر است که داراي کادري کاملا مجرب و متخصص در زمینه هاي ؛

تغذیه و اصول جیره نویسی

فرمولاسیون و تولید خوراك

بیمار يها ، رو شهاي درمان و پیشگیري

و همچنین مدیریت بهینه سالنهاي پرورش می باشد.