سالانه بیش از یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون قطعه جوجه یک روزه گوشتی در سراسر ایران تولید می‌گردد که بخش جوجه‌ها ی از آن به کشورهای همسایه صادر و بخش وسیعی از این در واحدهای تولیدی داخل به مرغ گوشتی تبدیل می‌گردد که پیش‌بینی می‌شود آمار آن بیش از یک میلیارد و دویست میلیون قطعه باشد که باعث شده ایران جزو 10 تولیدکننده برتر مرغ گوشتی (از لحاظ کمّی) در جهان قرار بگیرد.

شرکت آراز دام کبیر افتخار دارد با توزیع جوجه یک روزه به واحدهای تولیدی، سهم کوچکی در این موفقیت جهانی داشته و در راستای تأمین بخش مهمی از نیازهای صنعت طیورکشور گام بر می‌دارد.

این شرکت از خدمات و ویژگی‌های متفاوتی برخوردار است و آن خدمات عبارتند از ؛ مشاوره در زمینه آخرین وضعیت گله مرغ مادر و جوجه تولید شده ، بیماری‌ها و همچنین تطابق جوجه فارم مرغ مادر با شرایط اقلیمی فارم گوشتی که توسط کارشناسان متعهد و مجرب در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان ارائه می‌گردد.

مشتریان می‌توانند جهت جوجه‌ریزی با شرکت تماس داشته و شرایط جوجه‌ریزی و زمان مورد نظر خود را جهت جوجه‌ریزی به کارشناسان این شرکت اطلاع دهند تا جوجه‌ای از بهترین فارم‌های مرغ مادر در بهترین شرایط تولید و تاریخ مناسب جهت جوجه‌ریزی برای شما ارسال نمائیم.

تیم پشتیبانی آراز دام کبیر می‌توانند برنامه واکسیناسیون و همچنین مشاوره کلینیکی فارم گوشتی شما را در صورت توافق طرفین عهده دار گردند.